Як створити нові робочі місця в Києві

Розв’язання проблеми зайнятості киян — пріоритетний напрям реалізації соціальної політики. Я пропоную застосовувати такі основні інструменти вирішення цієї нагальної проблеми:

✅ Місто стримуватиме крупне житлове будівництво на лівобережжі, стимулюючи натомість розвиток на Лівобережжі крупних офісних центрів, промислово-інноваційних кластерів, тощо.

✅ Місто стимулюватиме джентрифікацію правобережних промислово-складських зон шляхом їх реконструкції у житло.

✅ Місто виділить два інвестиційних майданчика у лівобережній лісопарковій зоні, поблизу станцій метро «Лісова» та «Червоний Хутір» під будівництво кампусів двох нових університетів з науково-інноваційними кластерами.

✅ Місто радикально скоротить перелік підстав для передачі в оренду та приватну власність земельних ділянок в м. Києві – з метою забудови. Натомість – буде готувати земельні ділянки, що знаходяться у комунальній власності до продажу на земельних аукціонах, з повним та легальним пакетом містобудівної та дозвільної документації.

Кінцева моя мета – виправити дисбаланс системи розселення; радикально скоротити щоденну трудову маятникову міграцію; реалізувати концепцію «Центр поруч з домом»; запобігти неконтрольованій забудові міста та знизити інвестиційні ризики третіх осіб.