Рішуча містобудівна політика

Можливості екстенсивного розвитку Києва та його інженерно-транспортної інфраструктури —
вичерпані. Непересічні виклики, що постали перед містом, потребують непересічних рішень.

Місто стримуватиме крупне житлове будівництво на лівобережжі, стимулюючи, натомість, розвиток крупних офісних центрів, промислово-інноваційних кластерів, університетських кампусів тощо.

• Місто стимулюватиме джентрифікацію правобережних промислово-складських зон, шляхом їх трансформації у громадсько-житлову забудову.

• Місто виділить два інвестиційних майданчика у лівобережній лісопарковій зоні, поблизу станцій метро «Лісова» та «Червоний Хутір» під будівництво двох нових мультиуніверситетських кампусів з науково-інноваційними клас терами та бізнес-інкубаторами.

• Місто радикально скоротить перелік підстав для передачі в оренду та приватну власність земельних ділянок в м. Києві, з метою забудови.

Натомість — буде готувати земельні ділянки, що знаходяться у комунальній власності до продажу на земельних аукціонах, з повним та легальним пакетом містобудівної та дозвільної документації.

МЕТА : Виправлення дисбалансу системи розселення. Радикальне скорочення щоденної трудової маятникової міграції. Реалізація концепції «Центр поруч з домом» та «Робота в ме жах 15-ти хвилинної пішохідної доступності».